O nás

Za více než 25 let se firma GR stala jedničkou ve výrobě celé řady elektrických laboratorních a průmyslových pecí a zařízení pro tepelné ohřevy. GR pece s.r.o. má záviděníhodnou reputaci pro inovativní design, výzkum a vývoj v oblasti keramických materiálů a vynikající kvalitu v oblasti elektrických pecí pro testování a výzkum.

GR pece s.r.o. má rovněž velmi vysoké know-how v oblasti indukčních ohřívacích zařízení, kalicích strojů a numerických výpočtů elektrotepelných procesů.

Portfolio GR pece s.r.o. je umocněno škálou individuálních řešení pro vaše ohřevy.

Firma GR pece s.r.o. nabízí laboratorní pece, které jsou schopny pokrýt rozsah teplot od 50 do 1320 ° C. Nabízíme rovněž řešení pro nízké teploty s přesnou regulací.

Indukční ohřívací a kalicí stroje s pokročilými algoritmy řízení teploty bez nutnosti měření teploty pyrometry nebo termočlánky. Metoda je založena na komparaci průběhu proudu a frekvence při ohřevech.

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis od výběru produktu, výrobu, instalaci až po doživotní údržbu a poradenství v oblasti ohřevů.

 

Servis elektrických pecí

Servis elektrických pecí

Za více než 20 let se firma GR stala jedničkou ve výrobě celé řady elektrických laboratorních a průmyslových pecí a zařízení pro tepelné ohřevy.

Poptávka na servis  >

Výroba elektrických pecí

Výroba elektrických pecí

Nabízíme laboratorní pece, které jsou schopny pokrýt rozsah teplot od 50 do 1320 °C. Nabízíme rovněž řešení pro nízké teploty s přesnou regulací.

Poptávka na výrobu  >