O nás

Za více než 20 let se firma GR stala jedničkou ve výrobě celé řady elektrických laboratorních a průmyslových pecí a zařízení pro tepelné ohřevy. GR má záviděníhodnou reputaci pro inovativní design, výzkum a vývoj v oblasti keramických materiálů a vynikající kvalitu v oblasti elektrických pecí pro testování a výzkum. GR je přímým partnerem společnosti Exova Ltd zprostředkovávající tepelné ohřevy pro letecké materiálové testování.

Portfolio GR je umocněno škálou individuálních řešení pro vaše ohřevy.

Firma GR nabízí laboratorní pece, které jsou schopny pokrýt rozsah teplot od 50 do 1320 ° C. Nabízíme rovněž řešení pro nízké teploty s přesnou regulací.

Naše nabídka zahrnuje keramické, dentální, odporové a indukční laboratorní pece a speciální produkty jako žíhací pece, lázně, ohřívací desky, kelímkové pece a nožířské pece.

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis od výběru produktu, výrobu, instalaci až po doživotní údržbu a poradenství v oblasti ohřevů.

Servis elektrických pecí

Servis elektrických pecí

Za více než 20 let se firma GR stala jedničkou ve výrobě celé řady elektrických laboratorních a průmyslových pecí a zařízení pro tepelné ohřevy.

Poptávka na servis  >

Výroba elektrických pecí

Výroba elektrických pecí

Nabízíme laboratorní pece, které jsou schopny pokrýt rozsah teplot od 50 do 1320 °C. Nabízíme rovněž řešení pro nízké teploty s přesnou regulací.

Poptávka na výrobu  >